Series
Ratings
31
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 5.0