Series
Ratings
36
Witch HuntRated ★ 4.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0- My Love PatzziRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5