Titles you rated
The Way HomeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 3.5- Take OffRated ★ 3.0
HarmonyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
ThirstRated ★ 3.5
Salut d’AmourRated ★ 3.5
HelplessRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Blood and TiesRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.5
BoyhoodRated ★ 3.5
Penguins of MadagascarRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0