Series
Ratings
71
원피스 1기Rated ★ 5.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.5
Attic CatRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.0
My GirlRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Glamorous TemptationRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 5.0
The Good WifeRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 4.0- Magic Kid MasuriRated ★ 5.0