Series
Ratings
15
Just YouRated ★ 4.5
EmmaRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Scarlet HeartRated ★ 5.0- Midnight Diner Season 2Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 3.5
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
My Neighbor Seki And Rumi's PhenomenonRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 1.5- DEATH NOTERated ★ 1.5