Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
AemaRated ★ 4.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
KarmaRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 3.5
Your HonorRated ★ 3.0
Gangnam B-SideRated ★ 2.0
The Fiery Priest Season 2Rated ★ 1.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
ConnectionRated ★ 3.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0- Love AttackRated ★ 3.5
- Love in the Big CityRated ★ 4.0