Movies
Ratings
1125
CompanionRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.0
The HoldoversRated ★ 4.0
The AuditionRated ★ 4.0
EddingtonRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
RawRated ★ 3.5
SiratRated ★ 3.0
The AviatorRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 2.5
The HuntRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0- Even if This Love Disappears from the World TonightRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
BugoniaRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5