Series
Ratings
200
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Gogh, The Starry NightRated ★ 3.5
Bel AmiRated ★ 2.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 3.0
Star of the UniverseRated ★ 2.0
Love CellsRated ★ 3.5
Judge vs. JudgeRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 4.0
Rain or ShineRated ★ 3.0
My First TimeRated ★ 3.0
ReturnRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.0
A Korean OdysseyRated ★ 4.0
My Shy BossRated ★ 3.0
Here Comes Mr. OhRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.0
Secret HealerRated ★ 2.5
My Golden LifeRated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 4.5