Series
Ratings
27
HannibalRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0
Moon KnightRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.5
Go! Princess PreCureRated ★ 5.0
She-Ra and the Princesses of Power Season 5Rated ★ 4.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
She-Ra and the Princesses of PowerRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
South ParkRated ★ 3.5
The MandalorianRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0