Movies
Ratings
26
Monsters UniversityRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 4.5
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
EnchantedRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0