Series
Ratings
80
Bridal MaskRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 5.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.0
PastaRated ★ 1.5- InuYashaRated ★ 4.0