Titles you rated
Surely TomorrowRated ★ 4.0- Physical: AsiaRated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Melo MovieRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Interest of LoveRated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
It's NightRated ★ 1.5
A Bloody Lucky DayRated ★ 3.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.0
BeckhamRated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 4.0
New Recruit Season 2Rated ★ 2.5