Titles you rated
To My Beloved ThiefRated ★ 3.5
The DinosaursRated ★ 3.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.5
- 미쳤대도 여자야구Rated ★ 4.5
Love Game in Eastern FantasyRated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
True HauntingRated ★ 3.5
WaywardRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
Always HomeRated ★ 4.0
Hidden LoveRated ★ 3.0
Brocade OdysseyRated ★ 4.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
TrespassersRated ★ 3.0
Fictitious OL DiaryRated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 5.0
Hot SpotRated ★ 5.0
A Female Student Arrives at the Imperial CollegeRated ★ 3.0
This Is the Zodiac SpeakingRated ★ 3.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 3.0