Movies
Ratings
571
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
DuneRated ★ 5.0
CruellaRated ★ 3.5
MinariRated ★ 4.5
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Samjin Company English ClassRated ★ 3.0
Creating The Queen's GambitRated ★ 3.5
Boogie NightsRated ★ 4.5
BurningRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
MunichRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.0