Series
Ratings
74
Big Windup!Rated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
Yuri!!! on IceRated ★ 1.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.5
Slayers NextRated ★ 4.0
SlayersRated ★ 4.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 4.0- Daily Lives of High School BoysRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 3.5
Kids on the SlopeRated ★ 3.5
xxxHOLiCRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 2.5
원피스 1기Rated ★ 2.0
Nodame CantabileRated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 2.0
Natsume Yujin-cho RokuRated ★ 4.0- Naruto ShippūdenRated ★ 2.5
- DamoRated ★ 2.5
365: Repeat the YearRated ★ 3.5
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 4.0