Series
Ratings
144
I Am SoloRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 2Rated ★ 4.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0
Queen MantisRated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 0.5
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
Resident PlaybookRated ★ 0.5
KarmaRated ★ 3.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 0.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 2.5
Marry My HusbandRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
A Shop for KillersRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0