Titles you rated
Giji HaremRated ★ 3.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFU ClimaxRated ★ 5.0- My Teen Romantic Comedy SNAFU TOO!Rated ★ 4.0
My Teen Romantic Comedy SNAFURated ★ 4.5
2 Days and 1 Night Season 4Rated ★ 0.5
2 Days and 1 NightRated ★ 0.5
Miranda: Christmas 2014: SpecialRated ★ 1.5
Cells at Work!!Rated ★ 1.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 1.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 1.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 1.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 1.5
Attack on TitanRated ★ 1.5
Friends Season 5Rated ★ 1.0
Friends Season 4Rated ★ 1.5- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 2.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 2.0
There Is No Such Thing as a Bad Dog Season 1Rated ★ 1.5
Family Outing Season 1Rated ★ 0.5