Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 5.0
Jail BreakersRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Death NoteRated ★ 3.0
HauntersRated ★ 3.0
The A-TeamRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 1.0
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 4.0
CubeRated ★ 5.0
ApocalyptoRated ★ 1.0
Resident EvilRated ★ 5.0