Series
Ratings
74
New Journey to the West Season 2Rated ★ 3.5
Love Is BlindRated ★ 4.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 3.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 6Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 7Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 8Rated ★ 3.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.5
The Genius: Black GarnetRated ★ 3.5
The Genius: Grand FinalRated ★ 3.5
Hell's KitchenRated ★ 3.5
Hell's KitchenRated ★ 3.5