Movies
Ratings
504
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The SingersRated ★ 4.5
NightcrawlerRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 0.5
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Blue ValentineRated ★ 1.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 2.5
The People UpstairsRated ★ 3.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0