Series
Ratings
128
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Odd TaxiRated ★ 3.0
86Rated ★ 4.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.5
Vinland SagaRated ★ 4.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
To Your EternityRated ★ 4.0
Akudama DriveRated ★ 3.5
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Gymnastics SamuraiRated ★ 2.5
Golden KamuyRated ★ 4.0
Raised by Wolves Season 1Rated ★ 3.5
WayneRated ★ 3.5
OzarkRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
Hunter X HunterRated ★ 4.5
Golden Kamuy Season 2Rated ★ 4.0