Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Futurama Season 7Rated ★ 5.0
Futurama Season 6Rated ★ 4.0
Futurama Season 5Rated ★ 5.0
Futurama Season 4Rated ★ 5.0
Futurama Season 3Rated ★ 4.5
Futurama Season 2Rated ★ 4.5
Futurama Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0- おせんRated ★ 4.0