Titles you rated
A Silent VoiceRated ★ 3.0
Tamako Love StoryRated ★ 2.5
Liz and the Blue BirdRated ★ 3.0
Civil WarRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 3.0
Silent FriendRated ★ 3.5
Two ProsecutorsRated ★ 3.0
Three Colors: BlueRated ★ 3.5
ArcoRated ★ 3.5
DuseRated ★ 2.0
Pompei: Below the CloudsRated ★ 3.0
K-On! The MovieRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
MisericordiaRated ★ 3.5
8½Rated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0