Series
Ratings
31- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
What If...? Season 2Rated ★ 3.0
What If...? Season 3Rated ★ 1.5
Arcane Season 2Rated ★ 3.5
Severance Season 1Rated ★ 3.5
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Together: Treble WinnersRated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 3Rated ★ 4.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 3.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5