Series
Ratings
84
Beyond the BarRated ★ 2.5- Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 4.5
The Art of NegotiationRated ★ 2.5- Love Your EnemyRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Play It Cool, GuysRated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 3.0
The Umbrella Academy Season 4Rated ★ 2.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Girls Band CryRated ★ 4.0
My Sibling's RomanceRated ★ 4.0
The Midnight Romance in HagwonRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0