Movies
Ratings
370
AladdinRated ★ 5.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The Princess DiariesRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 4.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
The Truth BeneathRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.5
MulanRated ★ 4.0
The Fast and the FuriousRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 1.5- Highway StarRated ★ 1.5
He's on DutyRated ★ 1.5