Movies
Ratings
225
Project Hail MaryRated ★ 2.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 1.5
SinnersRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 4.0
Close Your EyesRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0