Series
Ratings
17
Delicious GuysRated ★ 2.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 2.0- InuYashaRated ★ 3.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 3.5- K-ON!Rated ★ 4.5
Himouto! Umaru-Chan RRated ★ 4.0- Phantom SingerRated ★ 3.5
Himouto! Umaru-chanRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 2.5
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 2.5
Master's SunRated ★ 2.5