Series
Ratings
30
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 5.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0