Movies
Ratings
485
Beau Is AfraidRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
SiratRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0
The ConjuringRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
Wall to WallRated ★ 2.5
SupermanRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The PlatformRated ★ 3.5
Bring Her BackRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5