Series
Ratings
66
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 4.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Junji Ito Maniac: Japanese Tales of the MacabreRated ★ 2.5
Why Women KillRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0