Movies
Ratings
1069
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
HuntRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
AshfallRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
RealRated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 4.0
SkyscraperRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 4.0
AquamanRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.5