Series
Ratings
277- Ms. Undercover BossRated ★ 3.5
The Art of SarahRated ★ 3.5
I Dol IRated ★ 3.5
Last SummerRated ★ 4.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Surely TomorrowRated ★ 4.0- Pro BonoRated ★ 4.5
- CasheroRated ★ 4.0
The ManipulatedRated ★ 4.0
Dynamite KissRated ★ 4.5
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Taxi Driver 2Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5
Cheer UpRated ★ 3.5
Beyond the BarRated ★ 4.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 3.5