Series
Ratings
102
Snow WhiteRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 3.0
Six SiblingsRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.0
The Joseon GunmanRated ★ 2.5- IslandRated ★ 3.5
PhoenixRated ★ 3.0
A Love To KillRated ★ 2.0- Kuk HeeRated ★ 3.5
- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.0
All About EveRated ★ 3.5
I Do, I DoRated ★ 2.0
What's Up FoxRated ★ 2.0
Spring DayRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 3.5
Nonstop 1Rated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.0
PianoRated ★ 2.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5