Series
Ratings
248
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 3.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.5
Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. WalkerRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.5
Hotel Del LunaRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 5Rated ★ 3.5
New Journey to the West Season 4Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 3.5