Movies
Ratings
23
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 2.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
Miss Saigon: 25th AnniversaryRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 1.0
Nureyev & Friends: A Gala TributeRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0