Titles you rated
AdolescenceRated ★ 3.5- Durarara!! Season 1Rated ★ 2.5
Scott Pilgrim Takes OffRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.0
Kamisama KissRated ★ 3.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 2.5
ERASEDRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.5
MIU404Rated ★ 4.5
Better Call SaulRated ★ 3.5
Better Call SaulRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Kaiji: Against All RulesRated ★ 3.0
UnnaturalRated ★ 4.0