Movies
Ratings
69
PrometheusRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 3.0
GravityRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 2.0
OblivionRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The UnjustRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0