Series
Ratings
19
The DinosaursRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Mask GirlRated ★ 4.0
The BequeathedRated ★ 3.5
Moving Season 1Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
LIFERated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0