Movies
Ratings
229
Fight ClubRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.5
Miss GrannyRated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
Chicken RunRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.5
The Life of David GaleRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5
GladiatorRated ★ 3.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.5
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.5