Movies
Ratings
947
The Big ShortRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 3.5
Zombieland: Double TapRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.0
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
Escape RoomRated ★ 3.0
The MachineRated ★ 2.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
Grave Encounters 2Rated ★ 3.0
Grave EncountersRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 4.5
Bleak NightRated ★ 4.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.5