Series
Ratings
111
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
Shaman KingRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Game Development GirlsRated ★ 2.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
D.Gray-manRated ★ 3.0
Tales of the BizarreRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 4.0- Soul EaterRated ★ 4.0
- トップをねらえ2!Rated ★ 4.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 5.0
Gurren LagannRated ★ 4.5- Doctor WhoRated ★ 5.0
- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The Devil is a Part-Timer! Season 1Rated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0