Movies
Ratings
577
Project Hail MaryRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Room Next DoorRated ★ 2.5
The AmateurRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5- PilotRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Children's TrainRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 2.5
Rebel RidgeRated ★ 3.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
MaRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.0