Movies
Ratings
471
TampopoRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 3.0
SpreeRated ★ 2.0
Miss You AlreadyRated ★ 3.5
Romy and Michele's High School ReunionRated ★ 5.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
MissingRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 3.0
MinariRated ★ 3.0
The Florida ProjectRated ★ 2.5- Hit the NightRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.0