Titles you rated
The Beast in MeRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.0
Bridgerton Season 4Rated ★ 3.5
This Is Going to HurtRated ★ 4.0
The Lincoln Lawyer Season 3Rated ★ 3.5
The Lincoln Lawyer Season 4Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 3.5
Abbott Elementary Season 5Rated ★ 4.0
Abbott Elementary Season 4Rated ★ 4.5
Abbott Elementary Season 3Rated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.0
The Office Season 2Rated ★ 3.5
The Office Season 1Rated ★ 3.5
Arcane Season 1Rated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 3.5
Dept. QRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0