Titles you rated
Last Samurai StandingRated ★ 3.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
NewtopiaRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Family PlanRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5- The FrogRated ★ 3.0
The TyrantRated ★ 4.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Moving Season 1Rated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 3.0