Movies
Ratings
1281
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 3.0
A CoachmanRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Black AdamRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Jurassic World: DominionRated ★ 3.5
Hell or High WaterRated ★ 3.5
Those Who Wish Me DeadRated ★ 3.5
The Lost CityRated ★ 3.5
UnhingedRated ★ 4.0- Deliver Us from Evil FinalcutRated ★ 4.0
PigRated ★ 3.5
Halloween KillsRated ★ 3.5
MorbiusRated ★ 3.0
Lone SurvivorRated ★ 3.5
AmbulanceRated ★ 3.0