Titles you rated
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Romance is a Bonus BookRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 1.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0- BossRated ★ 3.0
My Horrible BossRated ★ 4.5
DexterRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
DexterRated ★ 5.0
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 2.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.0