Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Warrior Nun Season 2Rated ★ 4.5
Warrior Nun Season 1Rated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
PluribusRated ★ 4.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Agatha All AlongRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 4.0
DisclaimerRated ★ 3.5- JeongnyeonRated ★ 3.5
- DoubtRated ★ 4.0
House of the Dragon Season 2Rated ★ 4.0
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0