Movies
Ratings
1760
Transformers OneRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 2.5
MantisRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
Nasu: Summer in AndalusiaRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 1.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5- DreamRated ★ 2.5